HiKOKI

Hitachi Koki Markasını “HiKOKI” olarak değiştirdiğini açıkladı

TOKYO ,Kasım 1, 2017/ -Güç aletleri ve yaşam bilimi ekipmanlarının lider üreticisiHitachi Koki Co., Ltd. (http://www.hitachi-koki.com/),1 Kasım’daaçıkladışirketin1 Haziran 2018’denitibaren şirket adını Koki Holdings Co., Ltd.’e değiştireceğini veyeni HiKOKI (*) uyarıncaHITACHI ve / veya Hitachi Koki olarak bilinen elektrikli el aletlerinin tam hattını yenidenmarkalayacağını söyledi (” hai-koh-key “) ismi,1 Ekim 2018 tarihinden itibaren geçerli olacaktır. Isim değişiklikleri,Hitachi Koki’nin yaklaşık 100 ülkesinde işi genişletirken, sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen şirketin iddialı uluslararası büyüme stratejisine uygun. küresel ağ.

Hitachi Koki’nin birinci sınıf ileri teknolojileri, dünyanın önde gelen özel sermaye gruplarından biri olan KKR ile yaptığı yeni ortaklığın temelini oluşturan ünlü 70 yıllık geçmişi boyunca güvenilir ve yenilikçi ürünler üretti. Yeni ortaklık ile Koki Holdings, dünya çapında lider bir üretici olarak global işletmelerini geliştirmek için operasyonları düzene sokuyor ve organik geliştirme ve satın almalara olan yatırımları hızlandırıyor.

Yeniden markalamaya çalışmanın eşzamanlılığı ile şirket, Avrupa pazarının stratejik önemini yansıtmak için Dusseldorf’un banliyölerinde bulunan Koki Holdings Europe GmbH adlı bir Avrupa merkezi olarak bir yan kuruluş kuruyor . Bağlı ortak Kasım 2017’de faaliyete geçecek ve ana şirketin Avrupa’daki faaliyetlerini yerine getirmeye hizmet edecek ve müşterilerinin ihtiyaçlarını daha hızlı karar almayı kolaylaştırmak için müşterilerine daha yakın olmayı hedefleyecektir.

Osami Maehara , ” Üretimde 70 yılı aşkın süredir sağlam bir iş performansıyla ödüllü yeniliklerimizi teslim ettik ve şimdi Japon geleneğimize bağlı kalıp küresel bir şirket olarak genişlemeye odaklanmamızın zamanı geldi” dedi. Hitachi Koki . “Güç aletleri ve yaşam bilimi araçlarında küresel bir lider olma hedefimiz doğrultusunda KKR’da dinamik bir yeni ortakla birlikte büyümeyi hızlandırmaya kararlıyız ve 2.7 milyar ABD doları tutarında agresif bir satış hedefi belirledik.2020 yılı mali yılında. Tüm dünyadaki tüm çalışanlarımızın ve ortaklarının desteğiyle işimizi bir üst düzeye taşıyabileceğimizden eminiz ve markanın yenilenmesi bunu mümkün kılmak için ilk adımdır. Dünyanın dört bir yanındaki seçici müşterilerin beklentilerini aşan bir marka yaratmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz “dedi.

HiKOKI markası, üstün performansa sahip ürünleri doğuran yenilikçi teknolojileri, 70 yıllık şirket geçmişinin desteklediği ürün ve hizmetlerin güvenilirliğini ve yeni iş potansiyelini içeren şirketin üç temel yetkinliğini somutlaştırmak için oluşturuldu. KKR ile gerçekleştirilen yeni ortaklıkla temsil edilen büyüme. Telaffuzu kolaylaştırmak için yeni marka adı, ilk hecede küçük bir “i” kullanıyor ve şirketin pazardaki “1 numaralı” ürünleri sunma konusundaki kararlılığını ifade etmek için örtülü “1” sayısını içeriyor. “1 Numaralı” küresel statüye ulaşmayı hedefliyoruz.

Yeni şirket adı olan Koki Holdings Co., Ltd., dünya çapında kapsadığı birçok markayı yansıtan ve mevcut işini genişletmek için satın almalara yapılan yatırımları hızlandırarak mevcut adıyla sürekliliğini sağlamak üzere tasarlandı.

(*) İlgili pazarlarında şu markalara herhangi bir değişiklik yapılmayacak: metabo, SANKYO, Tanaka, CARAT, HIT-MIN, himac.

Ad ve logo değişikliklerinin bir bakışta çizelgesini görüntülemek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın. https://hkstrategies.egnyte.com/dl/7NLEe6UEfU

KAYNAK Hitachi Koki Co., Ltd.

İlgili Bağlantılar

http://www.hitachi-koki.com/

Bir cevap yazın