KALE

KALE

Kısaca KL ürün gruplarına göz atmak gerekirse.

Elektrikli el aletleri: KL profesyonel ve endüstriyel el aletleri geniş bir yelpazede pazarda yer alamaktadır. Ürün kalitesi ve çeşitliliği her geçen gün artan elektrikli el aletleri grubumuz kendi sınıfında önemli bir konuma sahiptir.

Jeneratörler: 1.0 kVA  jeneratörden başlayarak 6.5 kVA gücüne kadar jeneratörler KL ürün grubunun içerisinde önemli yer teşkil etmektedir.  Ayrıca üst konsept olarak adlandırılabilecek 5.0 kVA dizel kabinli sessiz jeneratör evlerin ve orta büyüklükteki işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

*2012 yılı itibariyle tüm jeneratörlerimiz TSE sertifikasına sahiptir.

İnvertör Kaynak Makineleri: KL markasının lokomotifi olan invertör kaynak makineleri sektöre en son giren ürünlerden olmasına rağmen yurt içinde ve yurt dışında çok talep ören bir ürün haline gelmiştir. Ark kaynak makineleri , TIG/MMA kaynak makineleri , TIG AC/DC kaynak makineleri, plazma kesme makineleri ve gazaltı kaynak makineleri tamamıyla invertör konseptiyle müşterilerin kullanımına sunulmuştur.

*2012 yılı itibariyle tüm jeneratörlerimiz TSE sertifikasına sahiptir.

Havalı aletler: Somun sökme makineleri , taşlama makineleri , tornavidalar, matkaplar , kırıcı seti ve şartlandırıcı gibi ürünler başta olmak üzere geniş bir havalı alet gamı bulunmaktadır. Havalı çivi çakma ve havalı bobinli çivi çakma makineleri , havalı zımba makineleri ve aksesuarlarıyla ürün grubu desteklenmiştir.

Benzinli Bahçe Makineleri: KL markasının en yeni üyesi olan benzinli bahçe aletleri; orman motorları , çalı tırpanları , dal budama makinesi , çit budama makinesi ve çim kesme makineleri gibi klasik ürün gruplarının yanında toprak delme makinesi, çay toplama makinesi gibi özel ürün gruplarıyla da tüm sektöre hitap etmektedir.

Metal Kesme ve Taşlama Diskleri: KL markasının ilk ürün gruplarından olan kesme ve taşlama diskleri uzun ömürleri ve uygun fiyatlarıyla ön plana çıkmaktadır.

Elmas Diskler ve Karot Uçları: Duvar, granit, mermer ve Beton kesimlerinde ustaların en büyük yardımcısı konumundaki elmas testereler ve karot uçları, ağır kesim işlerinde kuel aletleriKllanmak üzere tasarlanmış elmas testereler ve profil testereler 2000 yılından bu yana piyasada rakiplerine fark atmaktadır.

Diğer ürünler: Piyasa beklentilerini karşılamak ve marka bağımlılarımızın istekleri doğrultusunda, barutlu çivi çakma makineleri , karıştırıcı matkaplar , kompresörler, elektrikli vinçler, zımpara taş motorları, kablo makaralar ve mandrenler  de KL markasıyla iç ve dış pazarda satılmaktadır.

Bir cevap yazın