Askaynak Plasma 65 Ultra Plasma Kesme Makinası

41.410,00

Stokta yok

SKU: AsPlasma65
Category:

Açıklama

Askaynak Plasma 65 Ultra Plasma Kesme Makinası

 

Demir Doğramacılar, Bakım-Onarım Atölyeleri, Tesisatçılar, Montajcılar Ve Dış Mekanda Gerçekleştirilen Metal Kesme İşlemleri İçin İdealdir.
Düşük Alaşımlı Çelikleri, Paslanmaz Çelikleri Ve Alüminyum Alaşımlarını Sahip Olduğu Yüksek Performansı Sayesinde Sorunsuz Keser.
3 Faz 380V Ac Giriş Gücü Ve Sağladığı Maksimum 60 A Kesme Akımı Sayesinde Kalınlığı 20 Mm’Ye Kadar Olan Düşük Alaşımlı Çelikleri Kesmeye Olanak Sağlar.
Üretiminde Kullanılan İnvertör Teknolojisi Sayesinde, Küçük Boyutuna Rağmen Düzgün Bir Kesme Yüzeyi Elde Edilir.
Yeni Nesil Elektronik Devre Tasarımı Sayesinde Eski Teknolojili Plazma Kesme Makinelerine Göre Çok Daha Küçük Olup Sadece&Nbsp;13 Kg Ağırlığa Sahiptir.&Nbsp;
“Hall Sensor” Teknolojisi Sayesinde, Operatörün El Hassasiyetini Kaybetmesi Sonucu Torcun İş Parçasına Olan Uzaklığının Değişmesi Gibi Olumsuzluklar Meydana Gelse Bile Çıkış Akımı Değişmez Ve Her Zaman Ayarlanan Akım Değerinde Kusursuz Kesim Yapma Olanağı Sağlanır.
Grid Kesim Özelliği Sayesinde Torcun Tetiğine Sadece Bir Kere Basarak Aralarında Boşluk Olan Izgara, Parmaklık Ve Benzeri Formdaki Parçaları Durmadan Sürekli Olarak Kesme Olanağı Sağlar.
Şebekedeki Aşırı Yüklenmeler Nedeniyle Makine Üzerinde Anlık Akım Yükselmelerinin Oluşması Veya Makinenin Aşırı Isınması Durumunda Yanan Termik Uyarı Lambası İle Donatılmıştır.
Makinenin Gelişmiş Elektronik Tasarımı Ve Güvenli Topraklama Bağlantıları Sayesinde Elektrik Çarpma Tehlikesine Karşı Yaşamsal Risk Oluşmadan Güvenli Bir Şekilde Metal Kesme Yapabilme İmkanı Sunar.
Yüksek Dayanıma Sahip Kauçuk Kaplı Enerji Kablosu Kaynak Sırasında Güvenli Bir Şekilde Çalışmanızı Sağlar.
Yakınında Çalışan Diğer Cihazların Yaydığı Şebeke Gürültülerinden Veya Elektromanyetik Alanlardan Etkilenmediği İçin Kesme İşlemi Sırasında Performans Kaybı Yaşanmaz.
Hava Basınç Göstergesinin Ön Panelde Olması Sayesinde Makineye Gelen Hava Basıncı Kolayca Kontrol Edilir Ve Ayarlanabilir.
Parça Ve İşçiliğe Karşı 2 (İki) Yıl Garantilidir.

 

Teknik Özellikleri   
 

Nominal Şebeke Gerilimi : 380 V ; 3~Ph ; 50/60 Hz

Maksimum Güç Tüketimi : 8 Kw (%40)

Şebekeden Çekilen Akım : 15 A (%40) 9.6 A (%100)

Güç Faktörü : 0,95 (%40)

Kesme Akımı : 60 A ; 104 V (%40) 43 A ; 97.2 V (%100)

Boşta Çalışma Gerilimi : 225 V (Dc)

Kesme Akımı Ayar Aralığı : 20 – 60 A

Sigorta Değeri Ve Tipi : 20 A (Gecikmeli)

Koruma Sınıfı : Ip21S

Soğutma Sistemi : Fan Soğutmalı

Ağırlık (Kablolar Hariç) : 13 Kg

Ölçüler (Gxyxd) : 165 X 280 X 495 Mm

Standartı Ve Onayı : En 60974-1 ; Ce ; En 60974 – 10

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.