CAT DA03902 17 Parça Tungsten Karbür SDS-Plus Beton Kırıcı/Delici Matkap Ucu

1.429,90

·         CAT DA03902 17 Parça Tungsten Karbür SDS-Plus Beton Kırıcı/Delici Matkap Ucu ·         Son derece dayanıklı Tungsten Karbür delici SDS-Plus uçlar sayesinde en sert beton yüzeylerde dahi kolay ve hızlı delme işlemi yapmanızı sağlar. ·         Merkezleme ucu sayesinde belirlenen noktanın dışına kaymasını engeller. ·         Üstün Tungsten Karbür uç sayesinde aşınma durumu ve yüksek ısıya karşı…

Stokta yok

SKU: DA03902
Category:

Açıklama

·         CAT DA03902 17 Parça Tungsten Karbür SDS-Plus Beton Kırıcı/Delici Matkap Ucu


·         Son derece dayanıklı Tungsten Karbür delici SDS-Plus uçlar sayesinde en sert beton yüzeylerde dahi kolay ve hızlı delme işlemi yapmanızı sağlar.


·         Merkezleme ucu sayesinde belirlenen noktanın dışına kaymasını engeller.


·         Üstün Tungsten Karbür uç sayesinde aşınma durumu ve yüksek ısıya karşı son derece dayanıklı yapıya sahiptir.


·         Geniş spiral şekilli toz tahliye kanalları sayesinde toz dışarı hızlı bir şekilde tahliye edilir ve uç sıkışması önlenir.


·         Sertleştirilmiş Krom Vanadyum SDS-Plus Şaft sayesinde sıkışma durumlarına karşı üstün mukavemet sağlar.


·         25 cm uzunluğunda çelik murç ve keski seti ile betonda kırma, fayans ve kalebodur, tuğla, taş gibi yüzeylerde kırarak kaldırma gibi tüm profesyonel işlerinizde üstün dayanıklılık salar.


·         4cm genişliğindeki geniş keski ile fayans ve kalebodur gibi geniş yüzeylerin daha hızlı kırarak kaldırma işlerinde üstün performans sağlar.


·         2cm genişliğindeki dar keski ile tuğla, biriket gibi duvar yüzeylerde kırma işlemleri yapmanızı sağlar.


·         Ekstra sertleştirilmiş çelik uçlu murç ile beton, tuğla, kaya gibi sert zeminlerin kırma işlerini yapmanızı sağlar.


·         Güçlendirilmiş Krom Vanadyum SDS Plus şaft sayesinde tüm 2kg-5kg.darbe gücüne sahip SDS Plus Kırıcı-Delici matkaplarda üstün dayanıklılık sağlar.


·         Şaft üzerine işlenmiş mm ölçüleri.


·         Taşıma Çantası sayesinde güvenle taşıma imkânı.


·         Paket İçeriği:


5mmx110 / 5,5mmx110 / 6mmx110 / 8mmx110 / 10mmx110 / 6mmx160 / 7mmx160 / 8mmx160 / 10mmx160 / 8mmx210 / 10mmx210 / 14mmx260


2 Adet 250mm Murç / 1 Adet 20mmx250mm Keski / 1 Adet 40mmx250mm Keski / 1 Adet 250mm Kanal Açma / Taşıma Çantası


·         Caterpillar Inc. CAT®, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları, arazi kamyonları, dozerler, iş makinaları, elektrikli el aletleri ve bahçe makinaları, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir.


·         Caterpillar Inc. CAT®, markası üst üste 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi 100 markası arasında yer almaktadır.


·         CAT® ürünleri üstün performans ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.