CAT DX52BC 18Volt 2.0Ah Li-ion Tek Akülü Profesyonel Tilki Kuyruğu Testere

5.069,90

·         CAT DX52BC 18Volt 2.0Ah Li-ion Tek Akülü Profesyonel Tilki Kuyruğu Testere ·         18Volt kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans. ·         Ahşap, Metal, PVC, Ytong, Tuğla, Palet, Kemik gibi çeşitli malzemelerin kontrollü kesimi için değişken hız ayarı ile en zorlu uygulamalarda dahi kömürsüz motor teknolojisi sayesinde üstün performans sağlar. ·        …

Stokta yok

SKU: DX52BC
Category:

Açıklama

·         CAT DX52BC 18Volt 2.0Ah Li-ion Tek Akülü Profesyonel Tilki Kuyruğu Testere


·         18Volt kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.


·         Ahşap, Metal, PVC, Ytong, Tuğla, Palet, Kemik gibi çeşitli malzemelerin kontrollü kesimi için değişken hız ayarı ile en zorlu uygulamalarda dahi kömürsüz motor teknolojisi sayesinde üstün performans sağlar.


·         18Volt güçlü kömürsüz motor ve dişli mekanizması sayesinde 300mm’lik kesim derinliği ile en zor uygulamalarda bile üstün performans sağlar.


·         CAT 1 FOR ALL Li-ion akü teknolojisi sayesinde 18Volt CAT akünüzle tüm 18Volt CAT şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 18Volt CAT akünüzle yüzlerce CAT şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.


·         CAT Kömürsüz motor teknolojisi %50 daha uzun çalışma süresi ve %25 daha fazla güç sağlar.


·         TOOL-FREE Anahtarsız, mandallı bıçak değiştirme özelliği ile üniversal Tilki Kuyruğu testere bıçaklarını kullanma imkânı.


·         Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak kesim hattında hassas ve konforlu işler yapmanızı sağlar.


·         Variable Speed teknolojisi ile Elektronik tetikten hız ayarı sayesinde kesim uygulamalarında kullanılan malzemeye göre en uygun hız kontrolünü sağlar.


·         Pandül ayar özelliği, kaba ve hızlı kesim için mükemmel performans ve uzun bıçak ömrü sağlar.


·         Entegre LED aydınlatma sayesinde karanlıkta bile görüş açınızı ve kesim hattını aydınlatarak kolay kesim yapmanızı ve 20 Saniye gecikmeli sönen LED aydınlatma sayesinde güvenli kullanım sağlar.


·         29mm salınım hareketi ile daha kalın malzemelerde bile üstün kesim performansı sağlar.


·         Ahşap, metal, plastikte çok amaçlı kesme veya ağaç budama, ulaşılması zor alanlarda kenar kesme, alçıpan duvarda dalarak kesme gibi farklı malzeme ve yüzeylerde kesim yapma imkânı sağlar.


·         Rubber Front Boot teknolojisi ile uzun süre kullanımda avuç içini terletmeyen, titreşimi emen kauçuk kaplı ön tutma kolu ve gövde ile konforlu ve kolay kullanım imkânı.


·         Güvenli tetik özelliği ile kullanıcı güvenliği sağlar.


·         Motor fireni sayesinde tetikten parmak çekildiği anda hızlı bir şekilde durur kullanıcı ve makine güvenliği sağlar.


·         En iyi soğutma için mükemmelleştirilmiş hava kanalları ve motor soğutma fanları.


·         Entegre açılıp kapanabilen askı kancası sayesinde iş bitiminde duvara veya alet panosuna asılmasını sağlayarak güvenle muhafaza edebilirsiniz.


·         Olağan üstü kompakt ve hafif, uzun süre yorulmadan tek el ile çalışma imkânı sağlar.


·         1 saatlik hızlı şarj ile kesintisiz çalışma imkânı.


·         Profesyonel kullanıma uygundur.


·         Güç: 18Volt


·         Akü Kapasitesi: 2.0Ah. Li-ion


·         Yüksüz Hızı: 0-3000 Dev/dk.


·         Salınım Hareketi: 29mm


·         Maksimum Kesme Kapasitesi: Ahşap: 300mm, Metal: 12mm, PVC Boru: 300mm


·         Ağırlık: 2,20 Kg.


·         Standart Ekipman: 1 Adet CAT 18V 2.0Ah. Akü, 1 Saatlik Hızlı Akü Şarj Aleti, 1 Adet 30cm ahşap kesme testere bıçağı, 1 Adet Entegre askı kancası.


·         Caterpillar Inc. CAT®, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları, arazi kamyonları, dozerler, iş makinaları, elektrikli el aletleri ve bahçe makinaları, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir.


·         Caterpillar Inc. CAT®, markası üst üste 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi 100 markası arasında yer almaktadır.


·         CAT® ürünleri üstün performans ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.