CAT DX53BC 18Volt 2.0Ah Li-ion 185mm Tek Akülü Kömürsüz Profesyonel Daire Testere

5.699,90

·         CAT DX53BC 18Volt 2.0Ah Li-ion 185mm Tek Akülü Kömürsüz Profesyonel Daire Testere ·         18Volt kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans. ·         Plywood, MDF, OSB, Parke, Kalas gibi çeşitli ahşap malzemelerin kontrollü ve açılı kesimi için güçlü kömürsüz motor teknolojisi ile üstün performans sağlar. ·         185mm bıçak çapı ve ayarlanabilir…

Stokta yok

SKU: DX53BC
Category:

Açıklama

·         CAT DX53BC 18Volt 2.0Ah Li-ion 185mm Tek Akülü Kömürsüz Profesyonel Daire Testere


·         18Volt kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.


·         Plywood, MDF, OSB, Parke, Kalas gibi çeşitli ahşap malzemelerin kontrollü ve açılı kesimi için güçlü kömürsüz motor teknolojisi ile üstün performans sağlar.


·         185mm bıçak çapı ve ayarlanabilir 65mm derinliğe kadar kalın malzemelerde bile elektrikli daire testereler kadar güç sağlayabilen kömürsüz motor ile üstün performans sağlar.


·         CAT 1 FOR ALL Li-ion akü teknolojisi sayesinde 18Volt CAT akünüzle tüm 18Volt CAT şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 18Volt CAT akünüzle yüzlerce CAT şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.


·         CAT Kömürsüz motor teknolojisi %50 daha uzun çalışma süresi ve %25 daha fazla güç sağlar.


·         En yaygın kesme uygulamaları için 0 ila 56˚ açıya kadar hatasız, düzgün ve gönyeli kesim yapmanızı sağlayan sert ve son derece hafif alüminyum taban ile kesme derinliğini ayarlamak için kabartmalı ölçüm çizgileri.


·         65mm kalınlığa kadar en zorlu uygulamalarda bile kesim yapmanızı sağlayan ultra hafif ve ergonomik tasarım.


·         Magnezyum dişli kutusu, alt taban ve bıçak koruma gövdesi sayesinde çok daha hafif, aşırı ısı ve darbelere karşı dayanıklı yapısı ile ağır hizmet tipi uygulamalarda bile zorlanmadan kullanım imkânı sağlar.


·         Patentli BEVELTRAC açı izleme teknolojisi ile OSB, MDF, sunta, parke gibi düz ve açılı kesim gerektiren uygulamalarda hassas kesim yapmanızı sağlar.


·         Akıllı ve güvenli tetik sistemi ile uzun süre çalışmadığı zaman ilk tetiğe basıldığında LED aydınlatma ışığı SOS şeklinde uyarı vererek tetiği bırakıp tekrar basılarak çalıştırılmanızı sağlar.


·         Entegre LED aydınlatma sayesinde karanlıkta bile görüş açınızı ve kesim hattını aydınlatarak kolay kesim yaparak 20 Saniye gecikmeli sönen LED aydınlatma sayesinde güvenli kullanım sağlar.


·         Kesim hattı takibi için Alüminyum tabla önünde yer alan özel kırmızı kesim hattı kılavuzu sayesinde 0˚ ila 45˚ derece kesimde yüksek hassasiyetli açılı kesim yapma imkânı sağlar.


·         Sıradan daire testerelere göre manevra kabiliyeti daha yüksek ve daha hassastır.


·         Motor fireni sayesinde tetikten parmak çekildiği anda hızlı bir şekilde durur kullanıcı ve makine güvenliği sağlar.


·         Kullanıcı güvenliği için akıllı tetik teknolojisi sayesinde tetiğe basılı konumda akü takıldığında alet çalışmaz, LED ikaz ışığı yanıp söner, tetik kapatılıp tekrar açıldığında devreye girecektir.


·         Anahtarsız açı ayar tablası ile 0- 15-30-45-56˚ açıya kadar gönyeli ve dekoratif kesim yapma imkânı sağlar.


·         Süpürge bağlantı aparatı sayesinde toz emişi sağlar, bu sayede kesim hattı ve çalışma alanının temiz kalmasını sağlar.


·         Uzun süre kullanımda avuç içini terletmeyen, titreşimi emen kauçuk kaplı tutma kolu ile konforlu ve kolay kullanım imkânı.


·         Kendiliğinden kapanabilen testere koruma muhafazası ile kullanıcı ve alet güvenliği sağlar.


·         Alet üzerinde saklanabilen Allen anahtar bölmesi ile bıçak değişimlerinde hızlı erişim sağlanır.


·         Açılıp kapanabilen entegre askı kancası sayesinde iş bitiminde duvara veya alet panosuna asılmasını sağlayarak güvenle muhafaza edebilirsiniz.


·         1 saatlik hızlı şarj ile kesintisiz çalışma imkânı.


·         Profesyonel Kullanıma uygundur.


·         Güç: 18Volt


·         Akü Kapasitesi: 2.0Ah. Li-ion


·         Yüksüz Hızı: 5500dev/dk.


·         90˚ Maks. Kesme Kapasitesi: 65mm


·         45˚ Maks. Kesme Kapasitesi: 46mm


·         Açı Kapasitesi: 15-30-45-56˚


·         Mil Çapı: M6


·         Disk Çapı: 185mm


·         Göbek Çapı: 30mm


·         Ağırlık: 3 Kg.


·         Standart Ekipman: 1 Adet CAT 18V 2.0Ah. Akü, 1 Saatlik Hızlı Akü Şarj Aleti, 1 adet 185mm 24 diş TCT Elmas Ahşap kesme bıçağı, 1 adet 20cm paralel yan dayama aparatı, M5 Allen anahtar, süpürge bağlantı aparatı.


·         Caterpillar Inc. CAT®, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları, arazi kamyonları, dozerler, iş makinaları, elektrikli el aletleri ve bahçe makinaları, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir.


·         Caterpillar Inc. CAT®, markası üst üste 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi 100 markası arasında yer almaktadır.


·         CAT® ürünleri üstün performans ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.