CAT GXB5 18Volt/5.0Ah GRAPHENE Li-Polimer ONE FOR ALL Profesyonel Yedek Akü

5.984,90

•        CAT GXB5 18Volt/5.0Ah GRAPHENE Li-Polimer ONE FOR ALL Profesyonel Yedek Akü •        18Volt GRAPHENE yeni nesil devrim niteliğinde Li-Polimer akü ile tüm rakiplerinden daha güçlü, daha yüksek performans, daha hızlı şarj edebilme ve daha uzun kullanım süresi sağlar. •        CAT 1 FOR ALL Li-ion akü teknolojisi sayesinde tüm 18Volt CAT GRAPHENE Li-Polimer şarjlı ürünlerini…

Stokta yok

SKU: GXB5
Category:

Açıklama

        CAT GXB5 18Volt/5.0Ah GRAPHENE Li-Polimer ONE FOR ALL Profesyonel Yedek Akü


        18Volt GRAPHENE yeni nesil devrim niteliğinde Li-Polimer akü ile tüm rakiplerinden daha güçlü, daha yüksek performans, daha hızlı şarj edebilme ve daha uzun kullanım süresi sağlar.


        CAT 1 FOR ALL Li-ion akü teknolojisi sayesinde tüm 18Volt CAT GRAPHENE Li-Polimer şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 18Volt CAT GRAPHENE Li-Polimer akünüzle yüzlerce CAT şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.


        CAT 18Volt GRAPHENE yeni nesil Li-Polimer PROFESYONEL akü teknolojisi ısı kalkanı oluşturarak pil hücrelerini aşırı ısınmalara karşı, aşırı soğuk ortamlardan ve dış etkenlerden koruyarak pil ömrünü diğer Li-ion pillere göre 4 kat daha uzun kılar. Bu sayede daha uzun kullanım süresi ve daha hızlı şarj olma imkânı sağlar. 


        CAT GRAPHENE Yeni Nesil Li-Polimer akü teknolojisi elektrik enerjisini en iyi ileten karbon polimer elementidir, bu sayede hızlı şarj olup uzun süre yüksek güç üretebilme teknolojisi ile uzun süreler çalışmanızı sağlar.


        CAT GRAPHENE Li-Polimer akü son derece esnek karbon polimer yapısı sayesinde aynı boyutlardaki rakip Li-ion pillere nazaran 4 kat daha fazla enerji depolama imkânı sağlar. Bu sayede tek akü ile çok uzun süre çalışma kolaylığı sağlar.


        CAT GRAPHENE Li-Polimer akü teknolojisi düşük ve yüksek sıcaklıklarda %100 performans sağlayan ve en zorlu işlerde bile maksimum güç üretebilen son teknoloji Li-ion akülerdir.


        CAT GRAPHENE Li-Polimer akü teknolojisi standart Li-ion akülere göre şarj/deşarj döngüsü içerisinde 4 kat daha fazla kullanım ömrü sağlar.


        CAT GRAPHENE Li-Polimer yapısı sayesinde ağır yük altında ısınmadan, -25˚C soğuklukta bile maksimum güç üretimi sağlar.


        CAT Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve uç sıkışması gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur, aküyü ve motoru korumaya alır.


        CAT 18Volt GRAPHENE yeni nesil Li-Polimer aküler kullanılmadığı zamanda Li-ion akülere göre daha uzun süre mevcut şarjını korur, bu sayede istediğiniz an kullanıma hazırdır.


        Tüm 18Volt CAT ürünleri ile kullanıma uygundur.


        CE/RoHS sertifikalarına uygundur, Hg/Cd/Pb içermez,


        Çevre kirliliği içermez daha güvenli ve uzun süre kullanım sağlar.


        Profesyonel Kullanıma uygundur.


        Voltaj: 18Volt


        Akü Kapasitesi: 5.0Ah. 90Wh.


        Akü Tipi: GRAPHENE Li-Polimer


        Uyumlu Şarj Aletleri: 18Volt CAT Akü şarj aletleriyle (DXC15, DXC4) kullanıma uygundur.


        Ağırlık: 1 Kg.


        Caterpillar Inc. CAT®, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları, arazi kamyonları, dozerler, iş makinaları, elektrikli el aletleri ve bahçe makinaları, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir.


        Caterpillar Inc. CAT®, markası üst üste 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi 100 markası arasında yer almaktadır.


        CAT® ürünleri üstün performans ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.