KLPRO Fusion Sf3 Set Boru Kaynak Makinası

Orijinal fiyat: ₺2.850,00.Şu andaki fiyat: ₺2.337,00.

2 adet stokta

SKU: KLSF3
Category:

Açıklama

FUSION SF3 SET BORU KAYNAK MAKİNASI  

Uzun Ömürlüdür

Sektörde en çok karşılaşılan rezistans yanma problemine karsı kesinlikle rakiplerinden çok daha dayanıklıdır.

Kullanılan rezistans, yanma problemin” neredeyse sıfıra indirgeyecek şekilde tasarlanmıştır. Uzun ömürlüdür sizi yarı yolda bırakmaz.

Hafif Yapı

Kaynak makinesi hafif bir yapıya sahiptir. Sürekli çalışsanız bile hafif yapısı sayesinde eliniz ve dolaylı olarak kolunuz Ağrımayacaktır. Uzun süreli kullanımda bile rahatlıktan taviz vermeyerek yüksek performans “le çalışmaya devam Edebilirisiniz.

Döküm Ayaklar ve Mengene

Ürünün çantasının içinde döküm ayak bulunmaktadır. Bu ayağı çok kolay bir şekilde monte ederek kaynak makinesini Kullanmadığınız zamanlarda ayak üzerinde koyabilirsiniz. Ağır döküm ayaklar devrilmeye” önleyerek tek basınıza çalışma İmkanı sunar. Ayrıca mengene ile sabitleyerek te güvenle kullanabilirsiniz.

Uzun Kablo Boyu

Kaynak makinesinin kablosu uzun bir boya sahip olduğu için daha geniş bir alanda özgürce kullanabilirseniz. Tavanda ve duvarların üst kısmında uzatma kablosuna ihtiyaç duymadan çalışabilirsiniz.

Işıklı Açma Kapama Düğmesi

Kaynak makinesinin üzerinde bir ışıklı adet açma kapama düğmesi bulunmaktadır. Makine ile işiniz bittiğinde fişine Çekmenize gerek olmadan tek hareket “le kapanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece kullanmadığınız durumlarda Çalışmadığından emin olarak kendiniz” daha güvende hissedebilirsiniz.

İdeal Isıtma Sayesinde Yapılan İşin Sorunsuz Olması, Tıkanma ve Sızdırma Olmaması

PPRC kaynak makinalarında önemli olan makinanın Watt değeri değil, ulaşabildiği ısı ve ne kadar kısa sürede ısınabildiğidir” SF3, kaynak için ideal sıcaklık olan 270-280 C dereceye hızlı bir şekilde ulaşır ve yine bu is için geliştirilmiş özel Termostatı sayesinde bu sıcaklığı muhafaza eder. Isının ideal sıcaklıkta olması çok önemlidir. Isının aşırı yükselmesi” Kaynak esnasında plastiği” yakarak borunun yapısını bozar ve kaynak sağlam olmaz ve buda ileride bağlantı noktalarından

Sızdırmalara sebep olur. Ya da boru çok fazla miktarda eriyerek kaynak yapılan parçanın fazla itilmesine sebep olur ve kaynak yapılan noktada fazla plastik erimesinden boru tıkanır yada ciddi” oranda, içeriden daralır.

Ağır Hizmet Tipi Paftalar

Set içerisinden çıkan paftalarımız tamamıyla özel olarak islenmekte ve yine özel üretim prosesleri sayesinde ekstra Uzun ömürlü ve kaynak esnasında yapışmayı kesinlikle engelleyen özel kaplamaya sahiptir.

Standart Aksesuarlar 

Ağır Tip Döküm Ayak ( Tavşan Ayak )
42 mm Ağır Hizmet tipi makas ( Kırmızı )
5 mm Allen Anahtar
Pafta Sökme Çubuğu
20-25-32-40 mm Ağır Hizmet Tipi Pafta
Yeni Metal Özel tasarım yeni Tip Çanta

FUSION markasının üretimi ve isim hakkı KLPRO tarafından devir alınmıştır. Bu güne kadar memnuniyet ile kullanılan makineler aynı şekilde üretiliyor.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.