KOBB KBL10SET Mıknatıslı Hassas Ayarlanabilir Lazer Hizalama Aparatı + Mıknatıslı Lazer Hizalama Sabitleme Aparatı

1.429,90

·         KOBB KBL10SET Mıknatıslı Hassas Ayarlanabilir Lazer Hizalama Aparatı + Mıknatıslı Lazer Hizalama Sabitleme Aparatı ·         Güçlü mıknatıslar sayesinde metal yüzeylere sağlam bir şekilde yapışır. Yerden yüksek yüzeylerde kolayca hizalama yapmanız için tasarlanmış manyetik askı aparatı. ·         5 adet hassas ayar yönleri ile özellikle 360° lazer hizalamalarda uzak mesafelerde sağa/sola, ileri/geri, yukarı/aşağı ve 360° dönebilen…

Stokta yok

SKU: KBL10SET
Category:

Açıklama

·         KOBB KBL10SET Mıknatıslı Hassas Ayarlanabilir Lazer Hizalama Aparatı + Mıknatıslı Lazer Hizalama Sabitleme Aparatı


·         Güçlü mıknatıslar sayesinde metal yüzeylere sağlam bir şekilde yapışır. Yerden yüksek yüzeylerde kolayca hizalama yapmanız için tasarlanmış manyetik askı aparatı.


·         5 adet hassas ayar yönleri ile özellikle 360° lazer hizalamalarda uzak mesafelerde sağa/sola, ileri/geri, yukarı/aşağı ve 360° dönebilen taban sayesinde kendi ekseninde döndürülerek hassas 360° hizalama imkânı sağlar.


·         Ters çevrilip metal yüzeylere yapıştırıldığında duvardan uzağa taşıyabilmenizi sağlayan aparat sayesinde KOBB 360° lazer hizalama modelleri ile lazer başlığına takılarak bozuk zeminlerde hassas ayar düğmesi ile manuel teraziye alarak çok yönlü kullanım imkânı.


·         9cm kadar yukarı veya aşağı yönde hassas hareket ettirme ve belirlenen yükseklikte kilitleme imkânı.


·         1,4” / 5,8” Nivo ve Tripod bağlantı delikleri sayesinde çok yönlü kullanım imkânı.


·         Metal yüzeylerin haricinde ahşap, alçıpan veya duvarda kullanmak için tasarlanmış vida ile sabitleme delikleri ve ihtiyaç halinde ip bağlayarak kullanılabilir.


·         Sağlam özel ABS plastik gövde sayesinde darbelere karşı maksimum dayanıklılık sağlar.


·         360° lazer bağlantı aparatı sadece KOBB 360° derece lazer hizalamalar ile uyumludur.


·         Tüm marka ve model lazer hizalamalar ile kullanıma uygundur.


·         Kauçuk destekler sayesinde metal yüzeyleri çizmez ve hassas hizalama imkânı sağlar.


·         +


·         Duvara asılabilir veya mandallı mengene sayesinde her türlü yüzeylere kolayca monte edilerek metal yüzeyi sayesinde mıknatıslı lazer hizalamalar ile kullanım imkânı sağlar.


·         Güçlü mandal tipi mengene sayesinde tavan hizalama ve uygulamaları için idealdir.


·         Mengene ayar vidası sayesinde en ince yüzeylerden 55mm kalınlığındaki tüm yüzeylere kolaylıkla sabitleyerek tüm mıknatıslı lazer hizalamalarınızı kullanabilirsiniz.


·         Duvara karşı dikey açı, ince ayar düğmesi ve klipsin açıklık boyutu ile lazer hizalamanızın terazisini ayarlayabilirsiniz.


·         Mengene sabitleme özelliğinin kullanılamadığı alanlarda ahşap, alçıpan veya duvarda kullanmak için tasarlanmış vida/çivi ile sabitleme deliği ve ihtiyaç halinde ip bağlayarak sıkıca sabitleyebilirsiniz.


·         Sağlam çelik yaydan yapılmış güçlü mengene ağzı ile sorunsuz bağlantı imkânı.


·         Kauçuk destekli mengene ağzı sayesinde mengene ile sıkıştırılan yüzeylere zarar vermez ve kaymayı engeller.


·         Sağlam özel ABS plastik gövde sayesinde darbelere karşı maksimum dayanıklılık sağlar.


Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.