Lokithor AW401 12V 2500Amp Li-Polimer Akıllı Akü Takviye + Pompa + Basınçlı Yıkama + Powerbank + Led Lamba

11.039,88

Stokta yok

Stok kodu: AW401 Kategoriler:

Açıklama

·         Lokithor AW401 12V 2500Amp Li-Polimer Akıllı Akü Takviye + Pompa + Basınçlı Yıkama + Powerbank + Led Lamba


·         Tüm 12Volt akülü motorlu araçlarda 2500Ah anlık başlangıç ile başka bir otomobile gerek duymadan aracınızın motorunu çalıştırır.


·         Başka bir otomobile gerek olmadan güçlü Li-Polimer aküsüyle 2500 Ampere kadar anlık başlangıç ile Otomobil, Motosiklet, ATV, Kamyonet, Çim Biçme, Karavan ve daha birçok aracın motorunu anında çalıştırmanızı sağlar.


·         Powerbank özelliği ile 20000mAh. Kapasitesine sahip Li-Polimer entegre akü ve USB çıkış portu sayesinde cep telefonu, tablet, kamera, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı şarj edebilmenizi sağlar.


·         Entegre 150 PSI / 10.3 BAR ayarlanabilir güçlü lastik şişirme pompası ile Otomobil, motosiklet, 4×4, SUV araçlar, bisiklet lastikleri ve top gibi havası tamamen inmiş lastikleri dakikalar içinde şişirmenizi sağlar.


·         ±2 PSI basınç hassasiyeti ile sınıfının en hassas lastik basınç sensörüne sahiptir.


·         Derin deşarj koruması sayesinde akü takviyenizin voltajı sıfır volta düşmez ve uzun ömürlü şarj/deşarj döngüsü sağlar.


·         8,5 Lt. kadar benzinli motorları takviye eder ve 6,5 Lt. kadar dizel motorları takviye yaparak çalıştırmanızı sağlar.


·         12V Sulu Akü, Gel Akü, MF Akü, AGM Akü, EFB Akü, (Kurşun Asit Aküler) takviye etmenizi sağlar.


·         Aşırı şarj, derin deşarj, aşırı sıcaklık, kısa devre, düşük voltaj, yüksek voltaj gibi 17 farklı detaylı koruma yöntemi sayesinde rakiplerine kıyasla daha uzun ömürlü ve güvenli kullanım imkânı sağlar.


·         Entegre mikro işlemci sayesinde hatalı ve yanlış kullanımlarda dijital ekran üzerinde hata kodları belirtilerek kullanıcı ve makine güvenliği en üst seviyede tutmasını sağlar.


·         Akü voltmetresi 12Volt akülerde 7-12.8Volt aralığında ise akünüzde voltaj sorunu yoktur.


·         12Volt EXTPOW çakmak çıkışı sayesinde, oto kompresörü, kamp ürünleri, aydınlatma ürünleri, dönüştürücü inverterler, dağcılık ürünleri, elektronik ürünlerinizi kullanmanızı sağlar.


·         14 Bar maksimum basınç ve 7-9Lt/saat maksimum su debisi ile suyu en tasarruflu şekilde kullanmasını sağlar.


·         1,5m filtreli ve jaklı su emme hortumu sayesinde Elektrik ve basınçlı suya gerek kalmadan her an her yerden su emişi yapmasını sağlar.


·         5m uzunluğunda her iki ucu jaklı esnek basınç çıkış hortumu ve 8 farklı açıda püskürtme nozulu sayesinde şebeke suyundan, havuzdan, akarsudan ve kovadan 3m yüksekliğe kadar otomatik olarak direk emiş yaparak 14 Bar’a kadar basınç sağlayarak Araba, Motosiklet, Bisiklet, ATV, Karavan veya bahçe aletlerinizi, masa ve sandalyelerinizi, veranda gibi yüzeyleri basınçlı tazyik oluşturarak temizlemenizi sağlar.


·         Oto-Stop sistemi sayesinde tetik bırakıldığında pompa kapanır, tetiğe tekrar bastığınızda çalışır. Bu sayede su ve enerji tüketiminden tasarruf sağlanırken, pompanın kullanım ömrü uzar ve güvenli kullanım sağlanmış olur.


·         Jaklı bağlantı girişleri ile hortumu kolay ve hızlı bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz, ayrıca jaklı sistem bağlantı noktalarından su sızmasını engeller.


·         Gelişmiş Nozul teknolojisi ile temizlik süresinde zamandan %50’ye varan tasarruf sağlar.


·         Su/Enerji ve Zamandan %50 Tasarruf sağlar.


·         Kauçuk muhafazalı USB/Type-C ve EC8 Takviye çıkış portları bölümü sayesinde tüm dış etkilerden koruma sağlar.


·         Takviye Türü: 12V Kurşun Asit Aküler


·         Pil Kapasitesi: 20000mAh. 74Wh- Li-Polimer


·         Anlık Takviye Gücü: 2500A


·         Takviye Aralığı: 8,5 Lt. Benzin / 6,5 Lt. Dizel Motorlar


·         Aydınlatma Gücü: 500 Lümen


·         Lastik Şişirme Gücü: 150 PSI / 10.3 BAR


·         Hava Basma Gücü: 35 Lt. / Dk.


·         Hortum Uzunluğu: 60 Cm


·         USB Çıkışı: 5V/3A – 9V/2A- QC3.0 (60W)


·         Maks. Basınç: 14 Bar


·         Su Debisi: 7-9Lt. / Saat


·         Maks. Su Giriş Basıncı: 6 Bar


·         Maks. Emiş Yüksekliği: 3m


·         Su Emiş Hortumu: 1,5m


·         Su Çıkış Hortumu: 6m


·         Nozul Ayarı: 8 Kademe


·         Ölçüler: 25 x 14 x 14 Cm


·         Ağırlık: 3,30 Kg (Hortum ve Kablolar Hariç Ağırlık)


·         Standart Ekipman: Takviye Maşaları, Lastik Şişirme Hortumu, 3 Adet Şişirme Ucu, Type-C USB Kablo, 1,5M Su Emiş Hortumu, 6M Su Çıkış Hortumu, 3 Adet Su Giriş Bağlantı Konnektörü, 1 Adet Su Püskürtme Nozulu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lokithor AW401 12V 2500Amp Li-Polimer Akıllı Akü Takviye + Pompa + Basınçlı Yıkama + Powerbank + Led Lamba” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir