İndirim!

Makita Hr 2470 Kırıcı Delici Matkap 2.6Kg 780W 2.7 Joule

5.353,00

Stokta yok

Stok kodu: HR2470 Kategoriler:

Açıklama

Makita Hr 2470 Kırıcı Delici Matkap 2.6Kg 780W 2.7 Joule

– Sürekli Akım Girişi : 780W
– Kapasite : Ahşap 32Mm,Çelik 13Mm,Beton 24Mm,Karot 65Mm Mm
– Boşta Devir : 0-1,100 Devir/Dk
– Enerji : 2.7Joule
– Net Ağırlık : 2.6Kg
– Akım : 3.4Ah
– Uzunluk : 370 Mm
– Kablo Uzunluğu : 2,5 M
– Çift Yalıtımlıdır.
– Değişken Hız Özelliği Vardır.
– Sağ-Sol Devir Ayarlıdır.
– Uç Sıkışmalarında Alet Ve Kullanıcının Zarar Görmesini Önlemek İçin Tork Sınırlandırıcı Özelliği Vardır.
– Sds-Plus Tip Bağlantı Özellikli Kırıcı Ve Delici Uçlar İle Kullanılır.
– Darbesiz Delme, Darbeli Delme Ve Kırma Fonksiyonlarına Sahiptir.
– Plastik Taşıma Çantalıdır.
– Ambalaj İçeriğinde Yan Sap Ve Derinlik Mesnedi Vardır.

Paket İçeriği:
Yan Sap,
Derinlik Mesnedi,
Plastik Taşıma Çantası.

Bu Matkap Bir Harika
Evde Her Türlü Tamirat İşini Yapıyorsunuz. Alet İşler El Övünür Derler Ama Kullandığınız Aletler Pek De Kaliteli Değilse Yapacağınız İş Hem Sizi Daha Çok Yorar Hem De İstediğiniz Titizlikte Sonuç Alamazsınız. Sırf Bu Yüzden Bazen Yüksek Paralar Ödediğiniz Tamiratçılara Ufacık Bir İş İçin Çağırırsınız Ama Birkaç Gün Sonra Yeni Bir İş Çıkar. Bu Nedenle Elinizden Biraz İş Geliyorsa Kendinize Bir Alet Takımı Düzenlemelisiniz. Tornavida, Keski ,Çivi, Matkap Aklınıza Gelen En Temel İhtiyaçlarınızı Listeleyin. Matkap Gibi Daha Zor İşlerde De Kullanacağınız Bir Ürün İçin İse Makita Hr2470 Modelini Mutlaka Kenara Not Edin.
Neden Makita Hr2470 Derseniz Özellikle Evde Yapacağınız İşlerde En Büyük Yardımcınız Olacak Bu Matkap Hem Hafifliği Hemde Pratik Kullanımı Sebebiyle Vazgeçilmez Olacaktır. Kablolu Olmakla Birlikte 780 W Güç İle Sizin İçin Oldukça Uygundur. Matkabın Kapasite Raporunda Beton İçin 24 Mm., Çelik İçin 13 Mm. Ahşap İçin De 32 Mm. Olarak Yer Almaktadır. Uzun Yıllar Sorunsuz Olarak Kullanabileceğiniz Gibi Herhangi Bir Problemle Karşılaşılması Durumunda Da Servis Hızını Kolay Kolay Bulamazsınız.
Evde Perdelerin Kopan Kornişlerini Tekrar Takarken, Beğendiğiniz Tabloyla Salonunuzu Zenginleştirmek İstediğinizde Yada Evinizin Dekorasyonunu Yenilerken Her An Elinizin Altında Kullanabileceğiniz Gibi İşyerinizdeki İhtiyaçlarınızda Da Kendi Tamiratlarınızı Yapabileceksiniz. Makita Hr2470 Matkabınızı Kullanırken Seçeceğiniz Farklı Uç Seçenekleriyle Daha Düzgün Ve Verimli Çalışabileceksiniz. Şimdiden Sizi Uyaralım Ki Evde Hobi İşleriyle Uğraşan Eşiniz Varsa Matkabınızı İyi Saklayın. Kullanımının Rahat Olması Sebebiyle Kendinize Yeni Bir Matkap Almak Zorunda Kalabilirsiniz. Matkap Uçlarının Saklama Çantası Ve Kendi Pratikliği İle Eşinizin Bu Üründen Vazgeçmesi Pek De Mümkün Olmayacaktır. Artık Kendi Evinizin Tamiratına Rahatça Ve Zevkle Başlayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Makita Hr 2470 Kırıcı Delici Matkap 2.6Kg 780W 2.7 Joule” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir