İndirim!

Proter Pr 730 E Tilki Kuyruğu Testere Makinası

1.310,48

Stokta yok

Stok kodu: P1EA282 Kategoriler:

Açıklama

PR 730 E 710 W ELEKT.HIZ TİLKİ KUYRUĞU TESTERE

 

Ahşap ve metal maddeleri başarıyla kesebilmeniz için üretilmiş olan Proter Pr 730 E tilki kuyruğu testere makinesi ile beraber işlerinizde hız kazanabilirsiniz. Kullanıcı dostu nitelikleri ile fark yaratan kesim makinesi, atölyelerde ve şantiyelerde kullanılabilmeye elverişlidir. Açık ve kapalı alan çalışmaları için de elverişli olan bu modern ürün, yıl boyunca tam bir verimlilikle yararlanabilmeniz için ideal bir yardımcıdır. Portatif özellikler taşıyan ince gövdesi sayesinde az alan kaplayan tilki kuyruğu testere, ürünü aracınıza yerleştirerek çalışma yerinize gidebilmeniz için uygundur. Bıçak kısmının çıkarılabilir yapısı da taşıma işlemleri sırasında size bir diğer avantaj sağlamayı başarır. Ürünün bıçağını çıkararak testere makinenizin minimum alan kaplamasını mümkün hale getirebilirsiniz. Gövdesinin hafif şekilde geliştirilmiş olmasından faydalanarak Proter Pr 730 E tilki kuyruğu testere makinesini rahatça kavrayıp işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gövde üzerinde yer alan tutacak noktası, parmaklarınızı ve elinizi tam konforla hareket ettirebilmeniz için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Proter Tilki Kuyruğu Testere ile Tetik Tuşunu Kullanın

  • Tutacak bölümünde konumlandırılmış olan tetik tuşu sayesinde testerenizin kesim yapmaya anında başlamasını ve kesim işlemlerini anında durdurmasını sağlayabilirsiniz.
  • Motorunun hemen çalışmaya başlaması sayesinde kullanıcılarına hız kazandıran tilki kuyruğu, düşük gürültü düzeyinde görevini yerine getirerek verim yaratır.
  • Sarsıntıları önlemeye yardımcı motor teknolojisi ile kullanıcılarının memnuniyetini kazanmayı başaran Proter Pr 730 E tilki kuyruğu testere makinesi, hassas kesim işlemlerinde başarılı sonuçlar alabilmeniz için elverişlidir.
  • 710 W motor gücü ile de dikkat çeken kesim makinesi, üst düzey performans elde ederek zorlu maddeleri istediğiniz şekilde bölebilmeniz için size yardımcı olur.
  • Kullanıcılarına hız ayarı özelliğini sunan tilki kuyruğu yardımıyla makinenizin hızını kesim yapacağınız maddelerin özelliklerine bağlı olarak artırıp azaltabilirsiniz.

Derin Kesimler İçin İdeal Proter Testere Makinesi

Hem metal malzemeleri hem de ahşap malzemeleri derinlemesine kesebilmeniz için uygun olan Proter Pr 730 E tilki kuyruğu testereyle birlikte mesainizi daha hızlı şekilde yerine getirebilirsiniz. Ahşap malzemeleri keserken 150 mm’ye kadar olan derinliklere inebilmenizi sağlayan bu ürün, evinizdeki mobilyaları tamir ederken ya da atölyenizde ahşap ürünlere biçim verim verirken size yardımcı olur. Metal malzemeleri 115 mm derinliğe kadar kesebilen Proter tilki kuyruğu, işlerinizi gerçekleştirirken size zorlu engeller çıkaran maddelerin rahatça bölebilmeniz için uygundur. Metal testeresi ile aynı zamanda plastik malzemeleri de kesebilmenize izin veren bu marifetli ürün, çalışma ortamınızda hız ve konfor elde edebilmeniz için size birçok avantaj sağlar. Aynı zamanda paslanmaz çelikten üretilmiş olan bıçak bölümü ile de dikkat çeken ürün, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kesim deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılara hitap eder.

Et ve Kemik Kesimi Yapabilen Proter Pr 730 E Testere

Sahip olduğu ekstra bıçak ile et ve kemik kesimi yapabilen Proter Pr 730 E, kurban bayramlarında kullanıcılarına konfor yaratır. Aynı zamanda kesimhanelerde ve kasaplarda kullanılabilmeye de uygun olan bu ürün, etleri eşit parçalara bölebilmeniz için elverişlidir. Etlerde yer alan kemikleri kolayca parçalamak için de testerenin marifetlerinden yararlanabilirsiniz. Ürünün korunaklı bir gövde yapısı ile tasarlanmış olması, makinenizin ufak darbelere ve kazalara karşı koruma yaratmasını sağlar. Aynı zamanda dakikada 2800 devir gerçekleştirebilen motorundan yararlanarak kesim makinenizi hızla kullanabilirsiniz. Kullanıcılarının işlerini daha kolay kılmak için uzun bir kablo ile üretilmiş olan Proter Pr 730 E tilki kuyruğu testere makinesi, hareket alanınızın maksimum seviyeye çıkmasını sağlar. Bu sayede tezgâh başında ve atölyede geniş bir alanı rahatlıkla kullanıp işlerinizi yerine getirebilirsiniz.

Proter Pr 730 E Tilki Kuyruğu Testere Makinası

 

TEKNİK ÖZELLİKLERMotor Gücü:710 WElektronik Hızı:0-2800 d/dakKesim Kapasitesi Ahşap:150 mmKesim Kapasitesi Metal:115 mmHız Ayarlı

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Proter Pr 730 E Tilki Kuyruğu Testere Makinası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir