WORX WA7160 MAKERX 20Volt HUB Devir Ayarlı Adaptör (Akü Dahil Değildir)

1.595,88

Stokta yok

Stok kodu: WA7160 Kategoriler:

Açıklama

· WORX WA7160 MAKERX 20Volt HUB Devir Ayarlı Adaptör (Akü Dahil Değildir)


· Amper fark etmeksizin tüm Worx 20Volt Li-ion aküler ve Tüm MAKERX serisi profesyonel Hobi aletleri ile uyumludur.


· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx MAKERX şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.


· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx MAKERX Profesyonel Hobi makinalarınız ile kullanabilirsiniz.


· Amper fark etmeksizin haricen satın alınan 20Volt Li-ion akü ve haricen alınan ve akü üzerine monte edilen WA7160 adaptör üzerindeki voltaj ayar düğmesi MAKERX ürünlerinin devir hızını ayarlama ve açma/kapatma işlemlerini yapmanızı sağlar.


· 120cm esnek örgülü hafif ve kompakt tasarımlı güç kablosu, lehim makinesi ile uzun süre çalışmalarda kol, omuz ve bileğinizi yormaz. Uzun süre kullanım sağlar.


· HUB adaptör açık unutulmuş olsa bile kullanıcı güvenliği için kablo takıldığında alet çalışmaz, tetik kapatılıp tekrar açıldığında kullanılan makine çalışacaktır.


· Yanıp sönen ışıklı Açma/Kapama butonu sayesinde adaptörün açık veya kapalı olduğu anlaşılır, kullanıcıyı bilgilendirir ve böylelikle alet ve kullanıcı güvenliği sağlanır.


· Tüm MAKERX aletleri son derece kompakt ve güçlü olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle manevraları daha kolaydır ve uzun süre çalışmaya elverişlilerdir. 


· 20Volt HUB devir ayarlı adaptör tüm MAKERX modelleri ile kullanıma uygundur.


·  Amper değeri fark etmeksizin akü ve şarj cihazı dahil satılan tüm 20V/40V/80V Worx ürünlerini 20Volt WORX MAKERX serisi ürünlerle kullanabilirsiniz.


·  Akü ve Şarj cihazı hariç satılan tüm MAKERX serisi ürünleri amper değeri fark etmeksizin satın alacağınız 20Volt WORX akü, şarj cihazı ve WA7160 HUB ayarlanabilir adaptör ile kullanabilirsiniz.


· AKÜ VE ŞARJ CİHAZI DAHİL DEĞİLDİR!


· WX744.9, WX742.9, WX746.9, WX745.9 ve WX743.9 KODLU MAKERX ÜRÜNLERİ İLE KULLANILDIĞINDA DEVİR AYAR DÜĞMESİ OTOMATİK OLARAK DEVRE DIŞI KALARAK MAKSİMUM DEVİRDE KULLANIM MODUNA GEÇECEKTİR.


·  Profesyonel Kullanıma uygundur.


·  Güç: 20Volt


·  Çıkış Gücü: 20Volt 10Amper


·  Kablo Türü: 120cm Esnek Örgülü Güç Kablosu


·  Ağırlık: 0.19 Gr. (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değildir)  

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“WORX WA7160 MAKERX 20Volt HUB Devir Ayarlı Adaptör (Akü Dahil Değildir)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir