WORX WG381E 40Volt 2.0Ah Li-ion 30CM Profesyonel Şarjlı Zincirli Testere

8.324,90

·   WORX WG381E 40Volt 2.0Ah Li-ion 30CM Profesyonel Şarjlı Zincirli Testere ·   40Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans. ·   30cm pala uzunluğu, zincir üzerindeki 22 adet keskin elmas dişler ve sağlam dişli yapısı ile kalas, kütük, ağaç kesme, dal budama ve orman bakım düzenlemeleri gibi en zorlu işlerde kullanım için…

Stokta yok

SKU: WG381E
Category:

Açıklama

·   WORX WG381E 40Volt 2.0Ah Li-ion 30CM Profesyonel Şarjlı Zincirli Testere


·   40Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.


·   30cm pala uzunluğu, zincir üzerindeki 22 adet keskin elmas dişler ve sağlam dişli yapısı ile kalas, kütük, ağaç kesme, dal budama ve orman bakım düzenlemeleri gibi en zorlu işlerde kullanım için uygundur.


·   40Volt güçlü motor, 30cm pala boyu ve yüksek mukavemetli dişli mekanizması sayesinde 30cm çapa kadar her türlü ağaç ve ahşap malzemede üstün kesme performansı sağlar.


·    20Volt iki adet Li-ion akü ile 40Volt güç üreterek rakiplerine göre uzun süreli kullanım ve maksimum performans sağlar.


·    Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 40Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 40Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.


·    Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 40Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.


·    OREGON marka Çapraz yönlü Elmas bıçaklar titreşimi engeller, mükemmel kesim kalitesi sağlayarak ağaçları, kütükleri ve dalları daha simetrik bir şekilde kesmenize ve budamanıza yardımcı olur.


·    Otomatik yağlama sistemi zincirde aşınmayı azaltır, yüksek kesme verimliliği sağlar.


·    TOOL-LESS Anahtarsız zincir değiştirme sistemi zinciri hızlı ve güvenli şekilde takmanızı, gerginlik ayarı ve bakım yapmanızı sağlar.


·    Acil durum zincir fren pedalı geri tepmelerde kullanıcı güvenliği için zincirin 0,12 saniyede durmasını sağlayarak kullanıcı güvenliğini artırır.


·   Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak kesme esnasında hassas ve konforlu çalışmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.


·   Kıymık sız ve temiz kesim için LASER CUT teknolojisi ile üretilmiş özel çift yönlü Elmas dişler 30cm çapa kadar ağaç, tahta ve dalların kesilmesinde, budanmasında maksimum performans sağlar. 


·   Güvenli tetik ve emniyet mandalı sayesinde kullanıcı güvenliği sağlar.


·   Gövde üzerine sabitlenmiş girintili ve çıkıntılı çelik tampon kontrollü kesim yapmanızı sağlar.


·   Olağan üstü kompakt ve hafif, uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.


·   Akü ve alet üzerinde yer alan akü şarj seviyesini gösteren LED lamba sayesinde akü enerji seviyesini görebilme imkânı.


·   Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve sıkışma gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur. Aküyü ve motoru korumaya alır. Tetiğe tekrar basıldığında çalışmaya başlar.


·   1 saatlik hızlı şarj aleti ile aynı anda 2 adet 20Volt akünüzü 1 saatte, 1 adet 20Volt akünüzü ise 30 dk. Da hızlı şarj edebilme özelliği ile tüm 20Volt ve 40Volt akülerinizi güvenle şarj edebilme imkânı.


·   Pala ve zincir koruma kılıfı ile aleti temiz ve güvenli bir şekilde saklama imkânı.


·   Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için sağlam metal Krank dişli yapısı.


·   Worx 40Volt Li-ion akü kullanılmadığı zamanda şarjını korur, bu sayede istediğiniz an kullanıma hazırdır.


·   Worx 40Volt Li-ion akü sıradan akülere göre 4 kat daha uzun süre şarjını muhafaza eder.


·    Profesyonel Kullanıma uygundur.


·    Güç: 20Volt + 20Volt = 40Volt


·    Akü Kapasitesi: 2 Ah.


·    Yağ Tankı Kapasitesi: 150ml.


·    Zincir Hızı: 6.3 m/sn.


·    Zincir Aralığı: 7.6mm


·    Zincir Mastarı: 1.1mm


·    Maksimum Kesme Kalınlığı: 30cm


·    Diş Sayısı: 22


·    Zincir Bağlantı Sayısı: 45


·    Uyumlu Zincir: Universal / OREGON 90PX045X


·    Uyumlu Pala: Universal / OREGON 124MLEA041


·    Ağırlık: 4,40Kg.


·    Standart Ekipman: 2 Adet WORX 20Volt 2.0Ah. Akü, 1 Saatlik Hızlı Dual Port Akü Şarj Cihazı, Zincir, Pala, Koruma kılıfı. 


 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.