WORX WX030.9C 20Volt 2.0Ah. 30W/10Kpa Li-ion Tek Akülü Flexi Esnek Hortumlu Profesyonel Kompakt Şarjlı Süpürge

3.131,88

Stokta yok

Stok kodu: WX030.9C Kategoriler:

Açıklama

·         WORX WX030.9C 20Volt 2.0Ah. 30W/10Kpa Li-ion Tek Akülü Flexi Esnek Hortumlu Profesyonel Kompakt Şarjlı Süpürge


·         20Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.


·         Güçlü 10Kpa 10L/Sn. emiş gücü ile ev, ofis, otomobil, karavan, otobüs, midibüs, uçak vb. seyahat alanlarında koltuk, paspas, bagaj alanı ve yer döşemesindeki tozu ve kiri mükemmel bir şekilde temizlemenizi sağlar.


·         Ürün üzerine entegre iki adet emiş aparatı sayesinde kapı cepleri, pedal altları gibi dar alanlarda ve gösterge paneli, havalandırma ızgaraları, döşeme gibi alanlarda kolay kullanım imkânı sağlar.


·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz


·         Siklonik toz ayırıcı filtreleme teknolojisi sayesinde hava ile birlikte tozu etkin bir şekilde ayrıştırarak toz filtrelenir temiz hava tahliye edilir.


·         Siklon hareketi tozu döndürüp haznede ayrıştırarak, temiz havayı tahliye eder, toz emme kuvvetini mükemmelleştirir.


·         Çift filtreleme sistemi ile büyük parçalar ön filtreden hazneye dökülerek hassas HEPA filtrenin tıkanmasını önler, böylece daha yüksek emiş gücü ve performans sağlar.


·         Kolay temizlenebilir ve yıkanabilir ikinci HEPA filtre sayesinde tozun dışarı çıkması engellenir, hijyenik çalışma ortamı sağlar.


·         Paslanmaz, yıkanabilir çelik filtre sayesinde kolay filtre temizleme imkânı.


·         Hızlı aksesuar değişimi için gövde üzerinde entegre tak-çıkar sistem son derece kompakt uzun emme borusu ve fırçalı aksesuar sayesinde koltuk araları, kapı cepleri ve bardak tutucu yuvaların temizliğinde kolaylık sağlar.


·         Tek düğme ile toz haznesi boşaltma özelliği sayesinde kirler ele temas etmeden çöp kovasına boşaltılır, Şeffaf toz toplama haznesi ne zaman boşaltılması gerektiğini görmenizi sağlar.


·         1 metre uzayabilen ve bırakıldığında eski haline dönen Flexi hortum sayesinde erişilmesi zor yerleri temizleme imkânı sağlar.


·         Geniş emme ağzı sayesinde büyük kir parçalarını rahatlıkla çekebilir.


·         Güç: 20Volt


·         Akü Kapasitesi: 2Ah. Li-ion


·         Motor Güç Karşılığı: 30Watt


·         Yüksüz Hızı: 34000r/dk.


·         Hava Emiş Hızı: 10Lt./sn.


·         Çekim Gücü: 10 Kpa


·         Toz Toplama Haznesi: 0,2Lt.


·         Şarj Süresi: 1 Saat


·         Kullanım Süresi: Yaklaşık 25 Dk.


·         Ürün ölçüleri: 15x15x21cm


·         Ağırlık: 1,75 Kg


·         Standart Ekipman: 1 Adet 20Volt 2.0Ah. Li-ion Akü, 1 Saatlik Hızlı Şarj Cihazı, 1 Adet Fırçalı Emme Başlığı, 1 Adet Dar Alan Emme Başlığı, Siklonik HEPA Filtre.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“WORX WX030.9C 20Volt 2.0Ah. 30W/10Kpa Li-ion Tek Akülü Flexi Esnek Hortumlu Profesyonel Kompakt Şarjlı Süpürge” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir