WORX WX380.9C 20Volt 2.0Ah. 2.2J Li-ion Tek Akülü Şarjlı Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici

8.471,88

Stokta yok

Stok kodu: WX380.9C Kategoriler:

Açıklama

·         WORX WX380.9C 20Volt 2.0Ah. 2.2J Li-ion Tek Akülü Şarjlı Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici


·         20Volt Li-ion akü ve kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.


·         Delme, Vidalama gibi tüm profesyonel işlerde kullanmak üzere tasarlanmış kömürsüz motor teknolojisi sayesinde son derece güçlü ve sağlam şanzıman yapısı ile en zorlu uygulamalarda dahi üstün performans sağlar.


·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.


·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz.


·         Worx Kömürsüz motor teknolojisi %50 daha uzun çalışma süresi ve %25 daha fazla güç sağlar.


·         Tüm uygulamalar için üç farklı çalışma modu ile darbesiz delme, darbeli delme ve kırma özelliği sayesinde çok yönlü kullanım imkânı,


·         2.2 Joule darbe gücü ile taş, tuğla, seramik ve betonda darbeli delme ve kırma için uygundur.


·         5400 Dar/dk. İle sınıfının en seri darbe hızına sahiptir.


·         Worx Aktif Akü Koruma Teknolojisi ile aşırı zorlanmalarda ve uç sıkışması gibi durumlarda otomatik olarak akü enerjiyi durdurur ve LED ikaz ışığı yanıp söner, aküyü ve motoru korumaya alır.


·         Akü üzerinde yer alan akü şarj seviyesini gösteren LED lamba sayesinde akü enerji seviyesini görebilme imkânı.


·         Emniyet debriyajı sayesinde uç sıkışmasında ortaya çıkabilecek yüksek torku sönümleyerek kullanıcı güvenliğini maksimum seviyede tutar.


·         Pnömatik mekanizma ile daha yüksek darbe gücü ve sert malzemede yüksek performans.


·         Yalıtımlı Pnömatik mekanizma tozun darbe mekanizmasına girmesini önleyerek uzun süreli çalışma ve yüksek performans sağlar.


·         Darbesiz Delme özelliği sayesinde ahşap ve metalde delme ve vidalama.


·         Alüminyum sağlam gövde yapısı ile yalıtımlı Pnömatik mekanizma tozun darbe mekanizmasına girmesini önleyerek uzun süreli çalışma ve yüksek performans sağlar.


·         Yüksek mukavemete sahip alüminyum gövdesi sayesinde düşmelere karşı üstün koruma sağlarken aşırı ısınmayı geciktirir hızlı soğutma sağlar.


·         Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için güçlendirilmiş darbe mekanizması ve şanzıman dişlisi sayesinde kırma/delme gibi zorlu uygulamaların üstesinden kolaylıkla gelir.


·         Beton ve taşta 24mm çapa kadar bağlantı delikleri delmek için uygun özel dişli ve darbe mekanizması sayesinde uzun süre kullanım imkânı.


·         Yüksek hassasiyetli elektronik tetik ile uygulama yüzeylerine göre devir ayarını parmak hareketi ile kolayca ayarlayabilme kolaylığı sağlar.


·         Maksimum delme kapasitesi: Beton: 24mm, Metal: 13mm, Ahşap 27mm


·         1 saatlik hızlı şarj ile kesintisiz çalışma imkânı.


·         Güç: 20Volt


·         Akü Kapasitesi: 2Ah. Li-ion


·         Yüksüz hızı 0-1210 dev/dk.


·         Darbe oranı 0-5400 darbe/dk.


·         Tek darbe gücü 2.2 Joule


·         Ağırlık: 3,1 Kg


·         Standart Ekipman: 1 Adet 20Volt 2.0Ah. Li-ion Akü, 1 Saatlik Hızlı Şarj Cihazı, Derinlik Çubuğu, Ayarlanabilir Yan Tutma Kolu, 8mm/10mm/12mm Beton Delme Ucu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“WORX WX380.9C 20Volt 2.0Ah. 2.2J Li-ion Tek Akülü Şarjlı Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir