WORX WX390.9C 20Volt 2.0Ah. Li-ion 1.2J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Tek Akülü Şarjlı Matkap + 8 Adet Uç + Mandren

4.159,90

·         WORX WX390.9C 20Volt 2.0Ah. Li-ion 1.2J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Tek Akülü Şarjlı Matkap + 8 Adet Uç + Mandren ·         20Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans. ·         20Voltt güçlü motor ile Beton, Duvar, Kaya gibi tüm yüzeylerde Pnömatik mekanizma ile daha yüksek darbe gücü ve sert…

Stokta yok

SKU: WX390.9C
Category:

Açıklama

·         WORX WX390.9C 20Volt 2.0Ah. Li-ion 1.2J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Tek Akülü Şarjlı Matkap + 8 Adet Uç + Mandren


·         20Volt Li-ion akü ve motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.


·         20Voltt güçlü motor ile Beton, Duvar, Kaya gibi tüm yüzeylerde Pnömatik mekanizma ile daha yüksek darbe gücü ve sert malzemede bile maksimum delme performansı sağlar.


·         Pnömatik Darbeli Delme, Darbesiz Delme ve Vidalama gibi 3 farklı kullanım özelliği, tüm profesyonel işler için güçlü Pnömatik darbe ve şanzıman mekanizması ile en zorlu uygulamalarda dahi üstün performans sağlar.


·         Pnömatik Darbe sistemi, güçlü motor ve sağlam şanzıman yapısı ile kaya, taş, beton ve benzeri en sert malzemede dahi üstün delme performansı sağlar.


·         Güçlü motor, sağlam şanzıman yapısı ile darbesiz delme ve vidalama özelliği ile metal, ahşap gibi yüzeylerde üstün delme ve vidalama performansı sağlar.


·         Tüm uygulamalar için darbeli delme, darbesiz delme ve vidalama ile dahili 10mm mandren sayesinde çok yönlü kullanım imkânı,


·         1.2 Joule yüksek darbe gücü ile taş, tuğla, seramik ve beton gibi en sert malzemelerde üstün delme performansı.


·         Darbesiz Delme özelliği ve dahili 10mm anahtarsız mandren sayesinde ahşap ve metalde standart matkap ve vidalama uçları ile delme ve vidalama imkânı sağlar.


·         5000 Dar/dk. İle sınıfının en seri Pnömatik darbe sayısına sahiptir.


·         Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde tüm 20Volt WORX aküler ile kullanıma uygundur. Bu sayede WORX akünüzle tüm 20Volt Worx makinelerinizi Tek Akü ile kullanabilirsiniz


·         Pnömatik mekanizma ile rakiplerine göre daha yüksek darbe gücü ve sert malzemede yüksek performans sağlar.


·         Yalıtımlı Pnömatik mekanizma tozun darbe mekanizmasına girmesini önleyerek uzun süreli çalışma ve yüksek performans sağlar.


·         Alüminyum sağlam iç gövde yapısı ve yalıtımlı Pnömatik mekanizma tozun darbe mekanizmasına girmesini önleyerek uzun süreli çalışma ve yüksek performans sağlar.


·         Yüksek mukavemete sahip alüminyum iç gövdesi sayesinde düşmelere karşı üstün koruma sağlarken aşırı ısınmayı geciktirir hızlı soğuma sağlar.


·         Daha fazla çalışma süresi ve uzun alet ömrü için güçlendirilmiş pnömatik darbe mekanizması ve şanzıman dişlisi sayesinde darbeli delme ve vidalama gibi zorlu uygulamaların üstesinden kolaylıkla gelir.


·         Özel dişli ve pnömatik darbe mekanizması sayesinde Beton ve taşta 13mm çapa kadar bağlantı delikleri delme imkânı.


·         Yüksek hassasiyetli elektronik tetik uygulama yüzeylerine göre devir ayarını parmak hareketi ile kolayca ayarlayabilme imkânı sağlar.


·         Maksimum delme kapasitesi: Beton: 13mm, Metal: 10mm, Ahşap 13mm


·         Mükemmel devir ve darbe hızı yüksek verimlilik sağlar.


·         Güçlü motor soğutma sistemi sayesinde uzun süreli kullanımlarda sorunsuz çalışma performansı sağlar.


·         Kompakt tasarım tek elle rahat kullanım ve dar alanlara erişim sağlar.


·         Profesyonel Kullanıma uygundur.


·         Güç: 20Volt


·         Akü Kapasitesi: 2Ah. Li-ion


·         Yüksüz hızı 0-900 dev/dk.


·         Darbe oranı 0-5000 darbe/dk.


·         Tek darbe gücü 1.2 Joule


·         Ağırlık: 1,54 Kg


·         Standart Ekipman; 1 Adet 20Volt 2.0Ah. Li-ion Akü, 1 Saatlik Hızlı Şarj Cihazı, 10mm mandren, 6mm, 8mm SDS-Plus Beton delme ucu, 5mm, 6mm Metal delme ucu, 1xPZ1, 1xPZ2, 1xPH2, 1xSL5.5

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.