WORX WX747.9 MAKERX 20Volt Kömürsüz Profesyonel Mini Üfleyici (Akü Dahil Değildir)

1.764,90

· WORX WX747.9 MAKERX 20Volt Kömürsüz Profesyonel Mini Üfleyici (Akü Dahil Değildir) · 20Volt Kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans. · Son derece kompakt ve hafif tasarım, 20Volt Worx Aküler ile kullanıma uygun ayarlanabilir güçlü hava üfleme hızı ile bilgisayar, klavye, yazıcılar, müzik aletleri, elektronik malzemelerin temizliği, metal el işlemeciliği, pencere pervaz kanalları,…

Stokta yok

SKU: WX747.9
Category:

Açıklama

· WORX WX747.9 MAKERX 20Volt Kömürsüz Profesyonel Mini Üfleyici (Akü Dahil Değildir)


· 20Volt Kömürsüz motor teknolojisi ile tüm rakiplerinden daha güçlü ve yüksek performans.


· Son derece kompakt ve hafif tasarım, 20Volt Worx Aküler ile kullanıma uygun ayarlanabilir güçlü hava üfleme hızı ile bilgisayar, klavye, yazıcılar, müzik aletleri, elektronik malzemelerin temizliği, metal el işlemeciliği, pencere pervaz kanalları, elektrikli el aletleri, hobi minyatür oymacılık atölyeleri gibi yüksek tozlu ortamların hava yardımı ile temizlenmesinde üstün performans sağlar.


· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.


· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.


· Worx Kömürsüz motor teknolojisi %50 daha uzun çalışma süresi ve %25 daha fazla güç sağlar.


· Worx Kömürsüz motor teknolojisi rakiplerine göre 10 kat daha fazla hizmet ömrü sunar.


· Worx Kömürsüz motor teknolojisi Motordaki sürtünmeyi azaltır, çalışma süresini ve makinanın ömrünü uzatır.


· Worx Kömürsüz motor teknolojisi mükemmel verimlilik ve daha uzun çalışma süresi sağlar.


· Amper fark etmeksizin haricen satın alınan 20Volt Li-ion akü ve haricen alınan ve akü üzerine monte edilen WA7160-WA7161 güç kaynakları üzerindeki voltaj ayar düğmesi MAKERX ürünlerinin devir hızını ayarlama ve açma/kapatma işlemlerini yapmanızı sağlar.


· 32.000 dev/dk. Devir hızı ve Kömürsüz Motor teknolojisi ile yük altında bile maksimum devir sayısını sağlayarak yüksek hızda rüzgâr oluşturarak hassas ve dar alanlarda temizlik yapmanıza imkân verir. 


· Yüksek performanslı kömürsüz motor ve 210 gr. ağırlığında kompakt tasarımı ile yorulmadan uzun süreli çalışma imkânı sağlar.


· Haricen satın alınması gereken 120cm esnek örgülü hafif ve kompakt tasarımlı güç kablosu, lehim makinesi ile uzun süre çalışmalarda kol, omuz ve bileğinizi yormaz. Uzun süre kullanım sağlar.


· 30m/sn ayarlanabilir hava akış hızı ile deniz topu, şişme yatak gibi yüksek hava hacmine sahip eşyalarınızın şişirilmesi, tozlu elektronik aletlerinizin temizliği gibi çok yönlü kullanım sağlar.


· Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim ve düşük ses seviyesi ile konforlu işler yapmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.


· Özel tasarım tutma gövdesi ile titreşim ve terlemeden parmaklarınızı, avuç içinizi korur, uzun süre yorulmadan çalışmanızı sağlar.


· Motor havalandırma kanalları sayesinde her daim temiz hava akımı sağlanarak çalışma anında tozun motora girmesi engellenir, bu sayede motor için uzun alet ömrü ve temiz bir çalışma ortamı sağlanır.


· Kompakt tasarım sayesinde dar alanlarda rahat kullanım ve arttırılmış uygulama esnekliği sağlar.


· Dahili uzun daraltma aparatı sayesinde dar alanların temizliğinde yüksek hava gücü sağlar.


· Haricen satın alınan 20Volt Akü ile rakiplere oranla çok daha uzun süre kullanım imkânı.


· Kullanıcı güvenliği için akıllı tuş tasarımı sayesinde tuş açık unutulmuş olsa bile akü takıldığında alet çalışmaz, tuş kapatılıp tekrar açıldığında devreye girecektir.


· Rahat kullanım için titreşimi emen özel kaplama tutma gövdesi.


· Tüm MAKERX aletleri son derece kompakt ve güçlü olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle manevraları daha kolaydır ve uzun süre çalışmaya elverişlilerdir.      


· Akü ve Şarj cihazı hariç satılan tüm MAKERX serisi ürünleri amper değeri fark etmeksizin satın alacağınız 20Volt WORX akü, şarj cihazı ve WA7160 veya WA7161 HUB-HUBX ayarlanabilir güç kaynakları ile kullanabilirsiniz.


· HUB ADAPTÖR, AKÜ VE ŞARJ CİHAZI DAHİL DEĞİLDİR!


· Profesyonel Kullanıma uygundur.


· Güç: 20Volt


· Yüksüz Hızı: 32.000 dev/dk.


· Hava Akış Hızı: 30m/sn.


· Uzatma Boru Uzunluğu: 9,5cm


· Boru Çapı: 8,5mm


· Titreşim Emisyon Değeri: 2.5m/s²


· Ağırlık: 210Gr. (Adaptör-Kontrol Paneli ve Akü Hariç Ağırlık)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.